تخفیفهای پلکانی شگفت انگیز پادوس تا 50% را از دست ندهید.یک فرصت استثنایی خرید
تخفیفهای پلکانی شگفت انگیز پادوس تا 50% را از دست ندهید.یک فرصت استثنایی خرید

قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات پادوس موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید ورود کاربران به ‏‌سایت پادوس و از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط پادوس به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از خدمات پادوس است. دقت داشته باشید که ثبت سفارش به معنای پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین پادوس از سوی کاربر است.

قیمت گذاری

در قیمت گذاری کالاهای موجود در پادوس تمام تلاش بر این است تا قیمت‌ها مطابق و یا کمتر از قیمت کالاهای مشابه در بازار باشد و به این ترتیب قیمت‌‏گذاری در پادوس بر پایه اصل مشتری‌مداری و احترام به حقوق مصرف‌کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در پادوس قیمت‏‌های خرده فروشی بوده که غالباً بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند. ولی سعی ما بر این است تا در حد امکان کالاها را با قیمت‌های پایین تر از قیمت بازار در پادوس عرضه کنیم .

ثبت سفارشات

امکان ثبت سفارش در پادوس در تمام روزهای کاری هفته و به صورت شبانه روزی وجود دارد .کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در پادوس به وسیله پیش فاکتور از طریق ایمیل، در نوبت پردازش قرار می‏‌گیرند. پادوس در بسته بندی، ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در پادوس به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای پادوس محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را خریداری کند.

کاربر می بایست هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری نخواهد بود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای پادوس محفوظ است. بعد از ثبت تمام سفارشات از طرف تیم پشتیبانی پادوس با مشتریان تماس حاصل شده و سفارش به تایید نهایی خریداران می رسد. بدیهی است در صورت عدم تایید و یا عدم موفقیت در تماس با مشتری سفارش کنسل خواهد شد.

ضمانت تعویض 10 روزه پادوس

جهت ارائه خدمات پس از فروش مطلوب، پادوس با همکاری کلیه تامین‏‌ کنندگان خود، این امکان را فراهم نموده تا کلیه کالاها تا 10 روز پس از دریافت، امکان تعویض داشته باشند .لازم به ذکر است که مشکلات اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش پادوس کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود مشکل، سفارش مشمول استفاده از خدمات فوق می‏‌شود. توجه داشته باشید که این سرویس، اشکال‏‌هایی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود. آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود و جهت اطلاع بیشتر شرایط مربوط به خسارت در هنگام حمل و نقل را مطالعه فرمایید.

برای استفاده از سرویس ضمانت تعویض 10 روزه پادوس، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط پادوس دریافت نشود، امکان‌سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.

در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده یا مشکل دار به اتمام رسیده باشد و پادوس امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، مبلغ سفارش به حساب خریدار واریز خواهد شد.

مطابقت محتوای سایت با محصولات

صداقت، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است . ما در پادوس این جمله را زندگی می کنیم . تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک کالاها دقیقا مطابق با ویژگیهای محصول بوده و واحد آماده سازی و پردازش محصولات تمام سعی خود را می‌کند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند . در عین حال ما سعی داریم تا با نمایش تصاویر حرفه‌ای ، زیبا و چشم‌نواز از محصولات ، فضایی شیک و دلنشین برای شما مهیا کنیم تا پروسه ی خرید به کاری لذت بخش و جذاب تبدیل شود .اگر محصول ارائه شده توسط پادوس دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

توجه داشته باشید که کلیه محتویات و تصاویر موجود در سایت پادوس شامل قانون حق تکثیر شده و تنها به پادوس تعلق دارد.