دو ماه گارانتی تعمیر و تعویض بی چون و چرا و 7 روز گارانتی بازگشت یا تعویض
این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

اینستاگرام پادوس:
✳️⁩ حس اطمینان از خدمات و آرامش در زمان خرید، موضوعی است که امروزه در مورد محصولات ساخت ایران به وضوح برای مصرف کننده به صورت یک چالش و نگرانی تبدیل شده است. همچنین، جای خالی یک حس اطمینان و ضمانت واقعی و مطمئن در صنعت کفش و مخصوصا کفش ورزشی به خوبی محسوس است. پادوس این جای خالی را به خوبی درک کرده و برای پر کردن این خلا در محصولات ساخت ایران ، به ویژه در صنعت کفش در اقدامی کم نظیر در محصولات مصرفی و به شدت استهلاک پذیر گارانتی در نظر گرفته است.

🔵 اگر محصولی از وب سایت پادوس خریداری نمایید، دارای 7 روز ضمانت بازگشت محصول به هر دلیل می باشد و یا در صورتی که سایز یا برند محصول دیگری را بپسندید، بدون چون و چرا برایتان تعویض می نماییم.

🔵 همچنین برای محصولی که از وب سایت پادوس خریداری نموده اید، اگر تا 2 ماه از تاریخ سفارش دچار خرابی ناشی از کیفیت محصول شامل ساییدگی زیره یا خرابی کفش ناشی از استهلاک شود، شامل گارانتی تعمیر و در صورت عدم امکان تعمیر، بی چون و چرا ، تعویض خواهد شد. هدف از این اقدام در فروشگاه اینترنتی پادوس، تقویت حس اعتماد به برند های ایرانی و اطمینان از خرید محصولات پادوس از وب سایت padoos.com می باشد.

امیدواریم این اقدام ، موجب رضایت هرچه بیشتر به مشتریان محترم و بهتر شدن خدمات شده باشد.

پادوس

دو ماه گارانتی تعمیر و تعویض بی چون و چرا و 7 روز گارانتی بازگشت یا تعویض
دو ماه گارانتی تعمیر و تعویض بی چون و چرا و 7 روز گارانتی بازگشت یا تعویض

via Instagram https://instagr.am/p/CDYGTx9JrAG/

دیدگاه و نظرات خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

X