تخفیفهای پلکانی شگفت انگیز پادوس تا 50% را از دست ندهید.یک فرصت استثنایی خرید
تخفیفهای پلکانی شگفت انگیز پادوس تا 50% را از دست ندهید.یک فرصت استثنایی خرید

کرونا ویروس و راه حل های بحران شب عید!

انتخاب کفش مناسب پیاده روی

کرونا ویروس و راه حل های بحران شب عید!

مدتی است که ویروس کرونا جامعه ما به خصوص جامعه شهری ما را درگیر کرده است. از طرف دیگر نوروز سال 1399 نزدیک است و اکثر شهروندان و مردم ایران در حال تدارک برای ورود به سال جدید هستند. این درحالی است که محدودیت هایی که مردم برای حضور در محیطهای شلوغ و احتمال درگیری با ویروس کرونا با آن مواجه هستند هم جدی است.
با توجه به اینکه ایام پیش رو روزهای خرید سال جدید به شمار می رود و این روزهای مهم که از دیرباز در جامعه ایرانی جایگاه ویژه ای داشته است و متاسفانه تقارن با بحران ویروس کرونا محدودیتهای بی شماری برای خانواده ها ایجاد نموده است.

از طرف دیگر برخی معظلات از قبل نیز در ایران شایع می باشد ، از آن جمله می توان به ترافیک ، آلودگی هوا، شلوغی بازارها و … که مشکلات اخیر را حادتر و گشت و گذار آزادانه در محیط بیرون را سخت تر می نماید.

در شرایط فعلی که شیوع گسترده این ویروس کرونا و خطر ابتلا در اماکن شلوغ به شدت گسترش پیدا کرده است، بسیاری از خانواده ها به اجبار در خانه های خود مانده اند. این موضوع مانعی اساسی در شرکت در این فستیوال سالانه خرید شب عید به شمار می رود. بدیهی است که نوروز 99 به احتمال زیاد متفاوت از سالهای پیش خواهد بود. در مقاله ای جداگانه سعی نمودیم که روشهای کنترل و مواظبت در مقابل ویروس کرونا را شرح دهیم اما این پیشگیریها راه حل خوبی برای جبران وضع موجود و لزوم خرید های نوروزی را نمی کند!!

چاره کار چیست؟

فروشگاه پادوس به طور کلی در مدت 24 ساعت کاری از زمان ثبت سفارش بسته سفارش مشتریان را آماده و تحویل پست می دهد و این اطمینان برای تحویل به موقع و سریع سفارش برای مشتری فراهم می شود. همچنین با پشتیبانی کامل خود در مسیر راهنمایی برای انتخاب کفش مناسب پیاده روی و دویدن و همچنین اطلاع رسانی مناسب از زمان ثبت سفارش تا تحویل بسته های پستی به مشتری متعهد به وظیفه خود در صنف کفش و به خصوص کفش ورزشی و اسپرتی و راحتی می باشد.

بحرانهای عمومی مانند، شیوع بیماری های اپیدمیک، یا شرایط متداول روزمره همچون ترافیک ، آلودگی هوا، استرس مسافرت درون شهری و استفاده از وسایل حمل و نقل شهری و جابجایی بسته های خریداری شده و صرفه جویی در زمان تنها بخشی دیگر از سختی های خریدهای حضوری برای شهروندان به شمار می رود.

در کنار چنین شرایطی ، مزایای بیشماری برای خرید های اینترنتی و سفارش آنلاین قابل بررسی است که به صورت خلاصه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1- صرفه جویی غیرقابل تصور در وقت و زمان

2- سهولت و لذت خرید در منزل یا محل کار

3- تنوع محصولات و مشاهده تعداد کالای بیشتر

4- امکان مقایسه آنلاین محصولات

5- قیمتهای پایین و عموما رقابتی محصولات

6- اطلاعات دقیق و راهنمای انتخاب محصولات

7- نبود استرس مسافرت های درون شهری

8- امکان خرید به طور 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته

9- امکان رهگیری مراحل مختلف از ثبت سفارش تا مراحل ارسال به صورت آنلاین و لحظه به لحظه!

10- تحویل بسته ها درب منزل یا محل کار یا هر جایی که دوست داشته باشیم.

اما ممکن است ایراداتی نیز به سفارش آنلاین محصولات و به عبارتی خرید اینترنتی وارد باشد که مجموعه های مشتری مدار این روزها سعی در برطرف نمودن این موارد دارند.

  • برخی افراد علاقمند هستند تا محصول مورد نظرشان را با دست لمس نمایند و ظاهر و کیفیت آنرا احساس کنند.
  • تاخیر در ارسال محصول از طرف فروشگاه نیز یکی دیگر از مواردی است که گاهی در ثبت سفارش آنلاین ممکن است پیش آید.
  • بدقولی فروشگاههای آنلاین در ارائه تخفیف هایی که قبلا قولش را داده بود!
  • عدم تطابق محصول موجود در وب سایت و محصولی که به دست مان می رسد.

فروشگاههای معتبر اینترنتی از جمله فروشگاه اینترنتی پادوس با هدف حداکثر رضایتمندی مشتریان و همچنین ایجاد حس آرامش بیشتر در مراحل مختلف انتخاب محصول و ثبت سفارش تا بسته بندی و ارسال بسته و همچنین پشتیبانی کامل فروش برنامه ریزی مدون و دقیقی انجام می دهند.

این امکان در مجموعه پادوس فراهم شده است که به هر دلیلی اگر بعد از تحویل و باز نمودن محصول، کفش ورزشی و یا کفش پیاده روی خریداری شده را مناسب خود ندیدید، چه از نظر اندازه و چه از نظر ظاهر و یا طرح به راحتی می توانید با پشتیبانی وب سایت تماس بگیرید و تا 7 روز از زمان دریافت محصول بسته را برای پادوس بازپس فرستاده و محصول دیگری انتخاب نمایید و یا وجه پرداخت شده را مسترد نمایید.

همچنین به طور کلی سفارشهای ثبت شده در فروشگاه پادوس و سایر فروشگاههای معتبر، از طریق پست ارسال می شود که بسته های و مرسوله ها از طریق کد مرسوله پستی قابل رهگیری و مسیریابی است که امکان مهمی در زمان حاضر به شمار می رود.

به علاوه فروشگاه پادوس به طور کلی در مدت 24 ساعت کاری از زمان ثبت سفارش بسته سفارش مشتریان را آماده و تحویل پست می دهد و این اطمینان برای تحویل به موقع و سریع سفارش برای مشتری فراهم می شود. فروشگاه پادوس با پشتیبانی کامل خود در مسیر راهنمایی برای انتخاب کفش مناسب پیاده روی و دویدن و همچنین اطلاع رسانی مناسب از زمان ثبت سفارش تا تحویل بسته های پستی به مشتری متعهد به وظیفه خود در صنف کفش و به خصوص کفش ورزشی و اسپرتی و راحتی می باشد.

امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاههای بانکهای معتبر کشور و مجوز رسمی از وزارت صنعت با عنوان نماد اعتماد الکترونیکی حس اطمینان و اعتماد خریدارن را در هنگام خرید اینترنتی کفش ورزشی پیاده روی فراهم می نماید. درکنار خرید از طریق کامپیوتر شما می توانید با استفاده از طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو) هم در موبایل و هم از طریق تبلت، در فروشگاه چرخ بزنید و محصولات را مشاهده نمایید و مراحل انتخاب و ثبت سفارش را به راحتی طی نمایید و از این گردش خود لذت ببرید.

همچنین ایجاد حس واقعی رضایت در زمان خرید یکی از اصلی ترین اهداف فروشگاه پادوس می باشد که از این جمله ارائه تخفیفهای واقعی، حس خوب خرید و گشت و گذار در فروشگاه و وب سایت، پشتیبانی واقعی از لحظه ورود به وب سایت تا زمان تحویل و خدمات پس از فروش ، همچنین ارائه تصاویر واقعی محصولات بدون دستکاری و تغییرات در تصاویر محصولات یکی از مهم ترین نکاتی است که در فروشگاه آنلاین پادوس به طور جدی و دقیق رعایت می شود.

[tbay_supermaket2_categoriestabs categoriestabs=”%5B%7B%22producttabs%22%3A%22recent_product%22%2C%22category%22%3A%22%20—%20Choose%20a%20Category%20—%20%22%2C%22nav_menu%22%3A%2269%22%7D%5D” columns=”5″ rows=”1″ loop_type=”yes” auto_type=”yes” disable_mobile=”” responsive_type=”yes” screen_desktop=”5″ screen_desktopsmall=”5″]

این پست را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.